Konverter
Shopping cart
0

Aš noriu parduoti

Nenaudokite seno daikto, o ne parduoti jį konverteriui

Norite parduoti naudotus daiktus? Kur naudojate daiktus?

Lengviausias būdas tai padaryti yra el. Paštas. Siųsti el vaizdus, matavimus ir papildomos informacijos (medžiagos defektai, braižo) sisseost@konverter.ee ir padaryti jums savaites tiekimą (jei jis yra labai greita, prašome leiskite mums žinoti, kad elektroniniu paštu). Du variantai:

1. Tiesioginiai pinigai yra tinkami - jūs gaunate pinigus iš karto, kai pateikiate produktą mums ir pasirašė pirkimo-pardavimo sutartį su mumis. antra Komisijos komisijos - Komisijos pardavimų atveju pardavimo kainą nustatys mūsų patyręs pirkimo vadovas. Dėl komisinių pardavimo mes apmokestiname viską nuo 200 eurų pardavimo kainos. Jei pardavimo kaina yra mažesnė nei 200 eurų, tada gausite pinigus iš karto už produktą.

Atminkite, kad konversija yra naudojama partnerių platforma. Kainos, kurias siūlo keitiklis, kuri gali būti lygi kainoms, kurias galėtumėte parduoti galutiniam vartotojui.

Transportas? Mūsų kainų pasiūlyme nėra produktų, išeinančių. Ši paslauga yra galimybė mums įsigyti, jei neturite galimybės keliauti. Be to, galite užsisakyti virtuvės ir kitų baldų išmontavimą.

Ką konverteris nepriima? Drabužiai Išardyta ir neveikianti elektronika Old Cinema TVs

Produktai, kurių paruošimas (valymas, surinkimas ir paleidimas į eksploataciją) trunka ilgiau nei 5 minutes, pridėjus valandinį įvertinimą 15,6 € / h (mažiausiai 15 min.).

NEPRIKLAUSOMAS DEPARTAMENTAS:
El. Paštas: įost@konverter.ee
Norite ką nors parduoti?
[contact-form-7 id = "36" title = "1 formos kontaktinė forma"]